topanky.cz logo

Web je momentálně v přestavbě.

Ochrana osobních údajů

Ochrana osobních údajů našich zákazníků je pro nás samozřejmostí.

Vyhlásenie společnosti

Jako společnost NOVESTA – CZ s.r.o., provozovatel internetového obchodu topanky.sk vyhlasujeme, že všechny naše systémy jsou chráněny proti zneužití osobních údajů a veškeré osobní údaje jsou považovány za přísně důvěrné a vždy se s nimi jedná v souladu s zákonem o ochraně osobních údajů, v znení neskorších předpisů.
Všechny osobní údaje jsou opatrně chráněny a nejsou za žádných okolností poskytnuté třetí straně.

Aké osobní údaje od vás požadame a zhromažďujeme?

Z důvodů správného vybavení Vaší objednávky a informování o jejím průběhu potřebujete znát jméno objednávajícího (případně název firmy, IČO a kontaktní osobu), adresu (fakturační a případně dodací), telefonní a e-mailový kontakt. Dále evidujeme všechny vaše objednávky, které jste u nás realizovali.

Prečo tyto údaje potřebujeme?

Na vybavení vašich objednávek potřebujete vědět, za jakých podmínek a kam jste si objednali dodat zboží.
V případě, že jste registrovaný zákazník, můžete získat další výhody, jako například využívat služby jako "Stráženie ceny" nebo "Dostupnost vybraného zboží", sledovat nákupní seznamy nebo využívat služby správy oblíbených produktů.
Další informace o tovarech, přístup do katalogu, recenze a pod. nejsou registráciou podmíněné.

Môžem tyto údaje měnit nebo odstranit?

Pokud se přihlásíte do eshopu topanky.sk, máte možnost zjistit, jaké osobní údaje o vás evidujeme, můžete tyto údaje upravit nebo vymazat. Upozorňujeme, že fakturační údaje nelze vyloučit z účetních důvodů ani změnit.
V případě, že chcete svou registraci úplně zrušit a dosud nezavést žádnou objednávku, stačí poslat e-mail na info@topanky.cz.

Co mám robiť, pokud se domnívám, že s mé údaje nejsou nakladané správně?

V případě, že se domníváte, že s vašimi osobními údaji není nakládáno v souladu s právními předpisy, napište na info@topanky.cz, kde se postupuje v konkrétním případě a ověřte a okamžitě zjednejte nápravu.